Atak Zombie: czekając na kolejne odcinki The Walking Dead…

0

Fani serialu The Walking Dead mogą czuć obecnie brak zombie klimatów. Kolejna śmierć jednego z głównych bohaterów i przerwa świąteczna w nadawaniu serialu, może powodować syndrom odstawienia…. Niejedna osoba szuka sposobu zaspokojenia zombieholizmu: oglądają stare odcinki serialu, sięgają po książki, wyruszyli na poszukiwania szwędaczy lub, co gorsza, stali się quislingami…. Dla wszystkich tych, którym brakuje żywych trupów mamy dobrą wiadomość! Oto co proponuje nam Piotr Pieńkowski:

Dnia 26 listopada nastąpiła premiera gry planszowej autorstwa Piotra Pieńkowskiego pt. „Atak zombie”. Początkowo była ona dostępna jedynie w salonach EMPiK, obecnie jednak można ją już nabyć we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi. Cena sugerowana to 129,90 zł.

Przypomnijmy, że gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy, a jej akcja toczy się w świecie opanowanym przez zombie. Zadaniem graczy jest przetrwanie w podmiejskich posiadłościach 15 dni, podczas których muszą zadbać o wyżywienie i utrzymanie w zdrowiu swoich ludzi, zabezpieczenie swoich siedzib, odparcie kolejnych ataków zombie, a także odparcie najazdów innych graczy. Gra w wielu aspektach odwołuje się do popularnego serialu „The Walking Dead”.

 Dla nas to MUST HAVE. Tematyka zombie w „zdrowym” wydaniu, bez przedobrzeń w postaci biegających, skaczących, czujących i myślących zombie…. Po prostu survival horror w planszowej oprawie…. Czas ruszyć na poszukiwanie pudła!