Startuje Akademia Sztuk Planszowych

0

akademia-sztuk-planszowych

W Bydgoszczy ma miejsce coraz większa liczba inicjatyw planszówkowych. Już w najbliższą środę, 22 kwietnia rusza Akademia Sztuk Planszowych (ASP), czyli cykliczne spotkania w Czytelni – pierwszym społecznym domu kultury w Bydgoszczy!

#GryCzytelnia zapraszają na rozrywkowe środowe wieczory, na których przystąpić będzie można do wspólnej zabawy w ramach Akademii Sztuk Planszowych.

Gry od zawsze integrowały różne grupy wiekowe i społeczne, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą pozostać wierni tej wielowiekowej tradycji.

Celem Akademii jest zaznajomienie się wszystkich chętnych z różnego rodzaju grami towarzyskimi. Na każdym spotkaniu będziemy zajmowali się inną odmianą gier (strategiczne, ekonomiczne itp.), by uczęszczający mogli zapoznać się z bogactwem świata gier kawałek po kawałku .

Każdy kto chce się dobrze bawić oraz dowiedzieć się czegoś na temat gier jest mile widziany, więc serdecznie do wspólnej zabawy zapraszamy! 
Partnerem Akademii, zapewniającym gry na każde spotkanie jest Centrum gier Pegaz.

START 18:00! Wstęp wolny. Czytelnia mieści się przy ul. Pomorskiej 48.

Organizatorzy Akademii Sztuk Planszowych poszukują chętnych do współpracy. Jeżeli chcesz włączyć się w rozwój nowej planszówkowej inicjatywy w Bydgoszczy skontaktuj się z organizatorami: link.