Nie siedem, ale 77 razy! 77 dni z Red 7!

Autor:

Kategoria:

Wbrew tytułowi nie będziemy dziś pisali o ewangelicznej przypowieści w której Jezus mówi o tym, że nie 7 tylko 77 razy powinniśmy przebaczyć (MT 18,21). Siedem to bardzo symboliczna liczba, która także w świecie planszówkowym nabiera coraz większego znaczenia. 

Siódemka patronuje grze Red 7, której autorami są Carl Chudyk i Chris Cieslik (7 liter w nazwisku). W pudełku znajdziemy 7 zestawów złożonych z 7 kart. Poprzedziło ją 7 gier Wydanych przez Lucrum Games. Wreszcie jej pojawienie się na polskim rynku świętować będziemy nie 7 tylko 77 razy w ciągu 7 tygodni! Nie wierzycie? Przeczytajcie informację, przesłaną dla Was od Lucrum Games.

Red 7 cover

77 PREMIER RED7 W 77 DNI!

RED7 to kultowa gra, o której wiadomo, że:

  • jest
  • jest świetna
  • jest nie do dostania
  • a jak już ktoś dostanie, to musi zapłacić jakieś spore pieniądze za talię kart

Polska premiera nie będzie zwykła! To po prostu zabawa liczbą 7 i kolorem czerwonym! 7 grudnia startuje 77 premier, w 77 miejscach w ciągu 77 dni! Ale jak to 77 premier?!

Lucrum Games zaprasza do współpracy przy premierach sklepy z grami, cafe z planszówkami, kluby graczy, konwenty, szkoły i biblioteki. Wydawca zapewnia talie RED7 i materiały promocyjne na premierę oraz kilka atrakcji dla uczestników!

Każdy, kto pojawi się na premierze gry ubrany na czerwono (dowolny element ubioru) będzie mógł zakupić RED7 o 7 zł taniej czyli za 35 zł. „To akcja taka, żeby gracz dał 7 razy piątaka” – śmieje się Tomasz Międzik z Lucrum Games.

FOTO Z CELEBRYTKĄ?

Red7 to światowy hit. Polskie wydanie jest w czerwonej, celebryckiej szacie graficznej. Dlatego podczas wszystkich premier warto sobie zrobić zdjęcie z RED7 i opublikować je w wydarzeniu 77 PREMIER RED7 W 77 DNI na Facebooku. Jeśli nie macie konta na FB, wyślijcie zdjęcie na red7@lucrumgames.pl. Zostanie ono umieszczone w galerii wydarzenia.

Tematyka zdjęcia to po prostu RED7 – ciekawe pomysły będą nagradzane! Lucrum Games przygotowuje 7 gier i gadżetów dla autorów najciekawszych zdjęć. W końcu RED7 to nie tylko gra… siedem czerwonych paznokci, 7 mikołajów a może 7 czerwonych kREDek? Co tylko wymyślicie.

Organizatorzy i wydawca będą liczyć uczestników premier. Łatwo policzyć, że jeśli cały projekt się powiedzie, w premierach weźmie udział więcej niż 777 graczy.

Red 7 07

Źródło: Informacja prasowa od wydawcy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także