Przystanek Planszówka: od dziś także w radiu!

Autor:

Kategoria:

Dziś wielki dzień dla Przystanku Planszówka! O 20:30 odbędzie się audycja w Radiu Uniwersytet, która zapoczątkuje cyklicznie pojawiające się audycje.

W styczniu gościliśmy w największej studenckiej rozgłośni w Bydgoszczy, Radiu Uniwersytet. Redaktorzy prowadzący audycję: Agata i Mateusz to miłośnicy planszówek, więc już w trakcie jej trwania zaczął kiełkować pomysł, by pójść za ciosem i połączyć siły!

Raz w tygodniu, w środy o 20:30, na żywo posłuchać będzie można audycji Przystanek Planszówka. Znajdzie się tam miejsce na newsy z uwielbianego przez nas wszystkich świata gier, omawianie wybranych tytułów, rozmowy z gośćmi a to tylko niektóre z rzeczy przygotowanych dla naszych słuchaczy. Liczymy na interakcję z Wami – niekoniecznie negatywną. Nagranie audycji będziemy także umieszczali do ściągnięcia w internecie, więc jeżeli dziś nie znajdziecie czasu – nic straconego. Będziecie mogli jej odsłuchać w wolnej chwili.

Tym oto sposobem będziecie mogli nie tylko poczytać, ale również posłuchać planszowych wątków. Zapraszamy: Agata Muszyńska, Mateusz Borowski i Łukasz Juszczak.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE