Use The Force IV. Walczymy dla Julii

Autor:

Kategoria:

Gdzie jest granica naszej pomocy? Sięga ona odległych lądów? Jest w stanie przemierzyć oceny? A może sięga odległych galaktyk? Już w najbliższą sobotę, w Zielonej Górze wystartują eskadry, które będą toczyć bitwy w kosmosie. Po co podejmują ten trud? By pomóc 11 letniej Julii! 

Zanim napiszę o eskardrach myśliwców, pozwólcie, że najpierw przedstawię tę, dla której myśliwce ruszają w odległe galaktyki. Jest nią 11 letnia Julia, która przeszła ciężką operację usunięcia guza mózgu. Obecnie kontynuuje leczenie chemioterapią i radioterapią, a lekarze zalecają, by podjęła leczenie lekiem, który niestety nie jest refundowany. Dlatego też Farmerzy z Rubieży po raz kolejny organizują akcję Use The Force. Zabawę, której wydźwięk sięga kosmosu. Turniej, który nastawiony jest nie tylko na rozrywkę, lecz przede wszystkim pomoc.

Use The Force IV to wydarzenie, którego centrum stanowi turniej w grę X-Wing. Rozpocznie się w sobotę o godzinie 9 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Koniec planowany jest na niedzielę godzinę 16. Wstęp jest otwarty dla wszystkich, więc nawet jeżeli jeszcze nie mieliście okazji grać grę figurkową X-Wing ani oglądać zmagań graczy, macie ku temu doskonałą okazję. Podobno stawić się ma polska elita oblatywaczy! A przy okazji będziecie mogli wesprzeć szczytny cel, na który zbierane będą pieniądze. Każda złotówka się liczy.

Zatem użyjmy mocy! Kto może, niech pomoże! Sobota, niedziela w Zielonej Górze. Use The Force IV. Więcej szczegółów: link.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także