Na polach Flandrii – nowość od Barda

Autor:

Kategoria:

Wydawnictwo Bard zapowiedziało datę premiery kolejnej gry. Będzie nią „Na polach Flandrii” (In Flanders Field), która na półkach sklepowych pojawi się w najbliższy poniedziałek 21 marca.

W grze Na polach Flandrii wcielamy się w dowódce kierującego jednostką podczas Wielkiej Wojny, którego każda decyzja może zdecydować o życiu swoich żołnierzy i osiągnięciu postawionego celu. Startując ze w swojego okopu musimy jako pierwsi przebyć obszar „ziemi niczyjej”, by wykonać postawioną misję. Na polach Flandrii to połączenie mechaniki karcianej, kości, eliminacji graczy i zarządzania ryzykiem. Gra pierwotnie została wydana w 2014 roku przez wydawnictwo Sophisticated Games, a jej autorem jest Martin Wallace.

W pudełku z grą znajdziemy planszę, 54 karty, pionki żołnierzy, pionki graczy, 3 kostki i instrukcję. Cena gry będzie oscylowała w granicach 120 zł.

Źródło: Wydawnictwo Bard

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także