Mafijne interesy na Wspieram.to

Autor:

Kategoria:

Mafia – motyw intrygujący i fascynujący, wielokrotnie wykorzystywany  w popkulturze. Mieliśmy już znakomite filmy (Ojciec Chrzestny), kultowe seriale (Rodzina Soprano) oraz coś dla fanów gier komputerowych (Mafia i Mafia 2)…

A gdyby tak tym razem przenieść ten klimat na planszę?

I właśnie odpowiedź na to wyzwanie dał Johaness Sach tworząc grę La Cosa Nostra. Produkcję tę można wesprzeć finansowo za pośrednictwem portalu wspieram.to. Podmiotem odpowiedzialnym za publikację gry w Polsce jest Wydawnictwo Baldar. Zapewniamy, naprawdę warto, gdyż wiąże się to jednocześnie ze specjalną promocją na grę.

W takim razie, o co chodzi z La Cosa Nostra?

W skrócie, w tej „rodzinnej” (tak, tak, rodzinnej) i karcianej grze wcielamy się w bossa gangsterskiej mafii. Zanurzamy się w niepokojący klimat brudnych, przestępczych ulic Nowego Yorku. I będziemy musieli w nim przygotować się na różne wyzwania. Cel? Oczywiście władza i pieniądze. I jak to bywa w świecie mafii, czasem przyjdzie nam się układać z innymi bossami.

La Cosa Nostra to obowiązkowy tytuł dla każdego gracza głodnego ciekawej i emocjonującej rywalizacji oraz rozgrywki, która długo nie daje o sobie zapomnieć. Tytuł ten otrzymał już wiele pozytywnych recenzji u naszych zachodnich sąsiadów. Więcej informacji na temat gry tutaj.

Źródło: wspieram.to

Wojciech "Wojti" Kowalski
Wojciech "Wojti" Kowalski
Kolekcjoner planszówek z Olkusza. Wierzy, że potrafią one zmieniać ludzi na lepsze. Gdy nie gra, prawdopodobnie siedzi i ogląda sport w telewizji, zajadając się żelkami lub jeździ na rowerze.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także