Przed nami Pyrkon! Kogo tam spotkacie?

Autor:

Kategoria:

To już dzisiaj, wielkie święto miłośników fantastyki wszelakiej, rusza Festiwal Fantastyki Pyrkon. Trzy dni przepełnione grami, literaturą i wszystkim tym o czym marzą krasnoludy, elfy i cały świat fantasy. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o prelekcjach (click!), które będą miały miejsce. Dzisiaj najwyższy czas powiedzieć o wystawcach gier planszowych, których stoiska będziecie mogli odwiedzić podczas trwania Festiwalu, a jest ich niemałe grono.

Swoją obecność potwierdzili:

Baldar
Black Monk Games
Cube
Fabryka Kart Trefl-Kraków
Fullcap Games
Galakta
Games Factory Publishing
Granna
HOBBITY.EU
Kuźnia Gier
Make Believe Games
Ogry Games
Playmaty.pl / Playmats.EU
Portal games
PPL – Polish Publishing League
Q-Workshop
Rebel.pl
TerenyDoGier
Wydawnictwo Paladynat

Jeżeli ta wyliczanka nie robi na Was wrażenia, warto przyjrzeć się bliżej jednemu z wymienionych podmiotów, gdyż na liście znalazło się PPL – Polish Publishing League, czyli klaster stworzony przez polskie wydawnictwa gier karcianych i planszowych.

W jego skład wchodzą: Alter, Badger’s Nest, Board & Dice, Bomba Games, Fabryka Gier Historycznych, Tailor Games, GM Boardgames, Let’s Play, Lucrum Games, Officina Monstrorum, Phalanx.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także