BasCon czyli wieści, wieści i jeszcze raz wieści

Autor:

Kategoria:

Wybieracie się na BasCon? Macie jeszcze jakieś wątpliwości? Jeśli, tak, to organizatorzy jeszcze raz gorąco zapraszają, dorzucając kolejną dawkę atrakcji!

Do wspomnianych już eliminacji Mistrzostw Polski w Red 7 oraz Królestwo w Budowie, dołączone zostaną kolejne turnieje.

Świetną okazją dla par będzie z pewnością turniej dwuosobowy w Tajniaków. Jest to genialna gra, która szturmem wdarła się na pierwsze miejsce najlepszych gier imprezowych na świecie. Zostań najlepszym tajniakiem, zorganizuj najbardziej skuteczną siatkę szpiegowską, posługując się wybitną grą słów.

Kolejną atrakcją będzie turniej Wiewiórów, niezwykle ciekawej planszówki, którą nasz portal miał już okazję recenzować w tym miejscu.

Obydwa turnieje będą wspierane przez Wydawnictwo Rebel.

Również gliwicki Portal postanowił przyjść z pomocą zgranej kompanii BasConowych towarzyszy. W ramach kolejnej atrakcji organizatorzy zapowiadają turnieje w grę Poprzez Wieki (Start – Niedziela 11.00), a także Mistrzostwa w Osadnicy: Narodziny Imperium.

Ale to jeszcze nie koniec. W Bytomiu zjawi się G3, dzięki, któremu w sobotę wszyscy goście będą mieć okazję wystąpić w turnieju Halli Galli (godz. 12.00), a w niedzielę rywalizować w grze Kakao (godz.12.30)

Wojciech "Wojti" Kowalski
Wojciech "Wojti" Kowalski
Kolekcjoner planszówek z Olkusza. Wierzy, że potrafią one zmieniać ludzi na lepsze. Gdy nie gra, prawdopodobnie siedzi i ogląda sport w telewizji, zajadając się żelkami lub jeździ na rowerze.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także