Wyślij dziecko na planszówki – darmowe warsztaty w Bydgoszczy

Autor:

Kategoria:

Dom Kultury „Akademicka Przestrzeń Kulturalna” Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Bydgoszczy startuje z nowym projektem”Bądź kreatywny”. Wśród zajęć także coś dla młodych miłośników planszówek!

Pozytywnych inicjatyw skierowanych dla dzieci nigdy za wiele. Szczególnie tych, które nastawione są na kreatywne spędzanie czasu. Dlatego z radością zapraszamy wszystkich rodziców, by zainteresowali się bezpłatnym cyklem warsztatów realizowanych w  ramach programu edukacyjno-wychowawczego BĄDŹ KREATYWNY. Będzie coś dla młodych konstruktorów, modelarzy, fotografów i planszomaniaków.

Warsztaty kierowane są dla dzieci z Bydgoszczy w wieku 8-13 lat. Do 27 maja trwają zapisy (liczba miejsc ograniczona). Start planowany jest jeszcze w czerwcu i trwać będą (z przerwą wakacyjną) do grudnia 2016 roku.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.domkultury.byd.pl w zakładce „Bądź kreatywny”.

Zachęcamy do zapisów! Zajęcia będą realizowane przy współpracy z Przystankiem Planszówka i Centrum Gier Pegaz. Dlatego na pewno nie zabraknie dobrych tytułów dobranych specjalnie pod młodego odbiorcę.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także