Wspieramy i zaklinamy

Autor:

Kategoria:

Jeszcze niecałe dwa tygodnie zostały, aby wesprzeć akcję na wspieram.to mającą na celu wydanie „Zaklinaczy” przez Gindie. 

Premiera wydawnictwa przewidziana jest na wrzesień bieżącego roku. Czego się można spodziewać? Jak zapowiadają autorzy – strategicznej karcianki wydanej na światowym poziomie z wszystkim tym, co gracze lubią najbardziej: potworami, zaklęciami, niezwykłymi artefaktami i drogocennymi kryształami…Przede wszystkim jednak „Zaklinaczy” charakteryzować ma dynamiczna rozgrywka, zwroty akcji i regrywalność.

Autorem Zaklinaczy jest Rafał Cywicki, którego część planszomaniaków może kojarzyć z wcześniej wydanych gier: Kingpin, Alcatraz: The Scapegoat, 1984: Animal Farm. Oczywiście za wydaniem gry stoi większa grupa ludzi m.in: Bartosz Repetowski (ilustrator), Marta Fleter (interface i druk) i Jacek Gołębiowski (wydawca). Osoby wspierające akcję, mogą nabyć grę w cenie 79 złotych, jeżeli kampania osiągnie sukces i gra pojawi się na półkach sklepowych, jej cena wynosić ma 99 zł.

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy! Szczegóły akcji oraz więcej o grze przeczytasz tutaj.

Źródło: wspieram.to

Anna "Firebird" Ciechanowska
Anna "Firebird" Ciechanowska
Kulturoznawczyni. Feministka. Cyklistka. Wegetarianka. Uwielbia strzygi, wampiry, wodniki i inne demony. Aha, i koty. Koty też uwielbia. Sama stopniowo próbuje upodobnić się do zombie (jak twierdzą złośliwcy), a przynajmniej do bohatera „Illustrated Man” Bradbury’ego (też złośliwcy). Nadużywa ironii, sarkazmu i czarnego humoru, a w kolejce po talenty dyplomatyczne była zbyt uprzejma i zabrakło. Jak nie gra, to pewnie coś ogląda, czyta albo słucha muzyki. Z niewiadomych powodów zwykle jest to dość krwiste, a jeśli chodzi o ostatnie – głośne.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także