Wesprzyj kupiecki zwierzyniec – Dolina Kupców 2

Autor:

Kategoria:

Gry i zwierzaki, to jedne ze wspólnych zainteresowań większości naszych redaktorów. Zatem może nie jest przypadkiem, że Dolina Kupców podbiła nasze serca. Jednych od pierwszego wejrzenia, dzięki niesamowitym grafikom, drugich ze względu na nowatorskie podejście do mechaniki budowania talii. A w ostatnich dniach krew w naszych żyłach płynie szybciej, czujemy wzrost napięcia gdyż już w piątek rusza kampania mająca na celu ufundowanie polskiej wersji gry Dolina Kupców 2: Era Mistrzów Kupieckich!

Na Kickstarterze kampania mająca na celu wydanie anglojęzycznej wersji Doliny Kupców 2 zakończyła się niemałym sukcesem. Zebrano ponad 500% wymaganej kwoty. Jak będzie w Polsce? To się okaże już niebawem, gdyż kampania, organizowana przez Fullcap Games, rusza w najbliższy piątek, 10 czerwca, o godzinie 15 i potrwa do 10 lipca. Warto się pośpieszyć, gdyż przez pierwsze 3 dni grę będzie można nabyć w wyjątkowo niskiej cenie 65 zł. Naszym zdaniem obok tego pudła nie można przejść obojętnie, zresztą sami tego nie zrobiliśmy gdyż objęliśmy Dolinę Kupców 2 patronatem medialnym. Już teraz zachęcamy, by wesprzeć akcję. Dlaczego warto? Niech pierwsze szczegóły zdradzą Wam zwierzaki….:

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w pierwszą część gry, możecie posłuchać o naszych wrażeniach, którymi dzieliliśmy się podczas audycji Przystanek Planszówka.

A o samej kampanii na pewno jeszcze będziemy informowali na naszym portalu. O kampanii, zwierzakach i tym dlaczego je polubiliśmy….

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE