Spartacus – zostało kilka godzin na wsparcie akcji

Autor:

Kategoria:

Już dzisiaj kończy się zbiórka funduszy na platformie wspieram.to, w celu wydania polskiej wersji językowej gry Spartakus wraz z dwoma dodatkami – tytułu, który z roku na rok zyskuje coraz więcej na popularności i jest jedną z najlepszych gier friendbreakerowych ostatnich lat.  Aby doszło do polskiego wydania przez Games Factory Publishing, do dnia 6 grudnia 2016 roku, należało zebrać 75 tys. złotych. Czy się udało?

Od początku kampanii, czyli od 10 listopada 2016, akcję postanowiło wesprzeć 179 osób. 30 listopada udało się osiągnąć początkowy cel, jakim było uzyskanie 75 tys. na wydanie polskiej wersji popularnej gry. W międzyczasie zostały dodane aktualizacje do akcji, które informowały o zmianie i dodaniu kolejności poszczególnych celów. Pierwszy cel został ten sam, kolejno, jeżeli zostanie zebrane 82 500 zł, to dodatkowo do zamówionych kopii na wspieram.to (oraz w sklepach, które wspierają kampanię) zostaną dodane Karty Czempionów Batariusa. Po przekroczeniu progu 92 500 zł zostaną dodane dodatkowe skróty gry dla każdego gracza, a gdy uda uzbierać się 100 tys. złotych, to instrukcja zostanie udostępniona w wersji EPUP i MOBI do gry podstawowej, jak i dodatków.

W komentarzach akcji można znaleźć przewijający się wątek związany z poprzednią kampanią na wspieram.to zorganizowaną przez GFP – wydaniem polskiej wersji językowej gry Mistfall. Tamta kampania okazała się ogromnym sukcesem (celem było zebranie 25 tys. złotych, a osiągnięto próg ponad 89 tys. złotych). Pomimo tego, według wielu komentujących tłumaczenie wyszło SŁABO i obawiają się, że ze Spartakusem będzie podobnie.

Mecenasi kampanii: Dragonus, Graal, Planszomania, Pionkonauci,  AM-76, 3Trolle.pl, Ateneum, aleplanszowki.pl, cdp.pl czy REBEL.

Do tej pory podczas akcji zebrano ponad 90 tys. złotych (!!), ale kto wie, do końca akcji zostało jeszcze kilka godzin, może uda się osiągnąć kolejny, wyznaczony cel? Jeszcze masz szansę wesprzeć tę kampanię!

Źródło: wspieram.to

Katarzyna Wilczek
Katarzyna Wilczek
Studentka Humanistyki 2.0. Lubi grać w różne rodzaje gier, oraz je tworzyć. Jest zafascynowana grafiką komputerową i poznawaniem skrótów klawiszowych do Photoshopa, a podróże, pocztówki i czytanie książek to hobby, które towarzyszą jej od wielu lat.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także