Kosmiczny odlot z Black Monk Games

Autor:

Kategoria:

Przygotować się do przejęcia! – krzyknął komandor Rakieta. To właśnie dziś, po tylu bezsennych kosmicznych nocach, nadszedł ten wyczekiwany moment. Statek Gwiezdny Fluxx już niebawem wyląduje.

Tam gdzie nie ma żadnych zasad, warto zabrać ze sobą grę z serii Fluxx – to zwariowana karcianka gdzie nic nie jest pewne, aż do samego końca. Ciągle zmieniające się zasady to serce tej gry, a jeśli chcesz wygrać, to (parafrazując klasyka) spraw, żeby twoja racja była racją najtwojszą, a na pewno Ci się uda.

Gwiezdny Fluxx / fot. Black Monk

Oto co pisze wydawca o najnowszej odsłonie, czyli Gwiezdnym Fluxxie:

Zmieniaj zasady… W KOSMOSIE! Gwiezdny FLUXX to gra karciana nie z tej ziemi! Jeżeli masz już dość gier, które nudzą się po kilku rozgrywkach, niepowtarzalny FLUXX jest strzałem w dziesiątkę! Wszystko zaczyna się bardzo prosto: dobierz jedną kartę i zagraj jedną kartę.  Rozgrywka szybko zmienia się jednak w kosmiczną jazdę bez trzymanki! Zagrywaj Nowe Zasady, zdobywaj Fanty i przeprowadzaj Akcje, by osiągnąć Cele i wygrać! Uważaj na Zonki i Niespodzianki! Nie chcesz chyba, aby Twój Statek Kosmiczny miał Usterkę…?

…więc, jeśli aktualnie jesteś w kosmosie lub będziesz chciał się tam wybrać – Gwiezdny Fluxx będzie idealnym tytułem umilającym kosmiczne podróże. Odlot zapowiedziany już w listopadzie!

Dobry. zły Munchkin / fot. Black Monk

Zaraz, zaraz – to jeszcze nie koniec! Wstrzymajcie swoje konie i kapelusze z głów, oto nadchodzi kolejna odsłona Munchkina pod nazwą Dobry, Zły i Munchkin! Tym razem Black Monk Games przenosi nas na zachód, gdzie wśród pustynnych biegaczy (ten piękny, toczący się kłębek uschniętych patyczków) stoczymy pojedynek na śmierć i życie. Do zobaczenia w listopadzie…w samo południe.

Źródło: informacja prasowa od wydawcy

Konrad "Azzazel" Cholewa
Konrad "Azzazel" Cholewa
Ukończył studia, na których "robiło się gry", gdzie niczym Bond zdobył licencję na robienie planszówek. Fan zombiaków we wszelkiej postaci. Po nocach siedzi w notatniku i planuje prototypy gier. Lubi granie i muzyki słuchanie.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także