Zagramw.to… i w Valhallę – nowa platforma, nowa gra

Autor:

Kategoria:

Wspieranie społecznościowe w świecie planszówek kojarzy się głównie z dwoma platformami: Wspieram.to oraz Kickstarter. Może się to niebawem zmienić, gdyż startuje Zagramw.to, nowy projekt Łukasza „Wookiego” Woźniaka.

Cel Zagramw.to jest identyczny jak w przypadku innych platform: dać szansę autorom na zebranie funduszy niezbędnych do wydania swoich projektów. W tym jednak wypadku działalność ograniczać się będzie do gier planszowych i karcianych. A to nie jedyna różnica.

Zespół Łukasza „Wookiego” Woźniaka postanowił przyjrzeć się mocnym i słabym stronom dotychczasowych kampanii i na bazie tego zbudować nowy system. Słowo „system” wydaje się tutaj adekwatne, gdyż nowa platforma nie ogranicza się do przebudowania strony wizualnej do której przyzwyczailiśmy się na obecnych platformach, ale także stara się dać coś ponad. Co to będzie? Wyróżnikiem Zagramw.to ma wyróżniać potrójna gwarancja:

  1. najniższej ceny
  2. ekskluzywnej zawartości
  3. najszybszej dostawy

Zagramw.to otwarte jest na nowe gry, więc jeżeli szukacie sposobu wydania własnej planszówki lub karcianki, możecie spróbować właśnie tutaj. A debiutanckim projektem będzie gra karciana Łukasza Woźniaka Valhalla. Jak piszę sam autor:

VALHALLA to bitewna gra karciano-kościana, która przenosi graczy do ostatecznej, krwawej bitwy podczas mitycznego Ragnaroku. Wikingowie, potomkowie samego Odyna, nauczeni są nigdy się nie wycofywać, nigdy się nie poddawać. Wygrana bez walki jest nie do przyjęcia, a śmierć na polu bitwy to największy honor. Stają w walce o chwałę, o krew, o zwycięstwo. Stają w walce o miejsce w wiecznej Valhalli.

Kampania Valhalli startuje w czwartek 18 stycznia o godzinie 10:00. I warto tam zajrzeć już pierwszego dnia, gdyż przez pierwsze 24 godziny gra dostępna będzie w najniższej cenie 119 zł. Dodatkowo przewidziane są atrakcyjne konkursy.

Źródło: informacja prasowa

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także