W noc przed finałem Euro – Noc Planszówek w Bydgoszczy

Autor:

Kategoria:

plakat - Noc Planszówek
30 czerwca, dzień przed finałami Euro 2012 w Wyższej Szkole Gospodarki odbędzie się 16 Noc Gier Planszowych, która gwarantuje emocje nie mniejsze niż podczas zasiadania przed telewizorem podczas meczów piłki nożnej. Emocje, które nie wynikają z biernego oglądania lecz z podjęcia zmagania i chęci zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawy. Emocje, które niezależnie od wyniku. wygranej czy przegranej, dają radość wypływającą z samej gry.
Mimo, że nie będzie pucharów i medali, niejedna osoba wyjdzie z trofeum w postaci gry planszowej zdobytej podczas losowania w którym każdy ma równe szanse, lub podczas jednego z dwóch turniejów, które będą rozgrywane.
Organizatorzy Nocy Planszówek, którymi są Centrum Gier Pegaz i Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zapewniają: ponad 100 gier (i nie będzie to Chińczyk i Grzybobranie!), wolontariuszy, którzy pomogą nowicjuszom dobrać odpowiedni tytuł i wytłumaczą zasady, turnieje, nagrody. A wszystko w samym centrum Bydgoszczy.
16 Noc Planszówek odbędzie się w sobotę – 30 czerwca, w godzinach 18.00-03.00 w Wyższej Szkole Gospodarki, w auli A 1. Bilet wstępu kosztuje 10 zł w przedsprzedaży w Centrum gier Pegaz ( ul. Pod Blankami 6/1) oraz 15 zł w dzień imprezy. Więcej informacji na stronie organizatora: www.pegaz-gry.pl
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także