17 Noc Planszówek – 21 lipca

Autor:

Kategoria:

Plakat XVII Nocy Planszówek

Jedni mawiają, że deszczowa aura sprzyja rozrywce przy planszy. Drudzy, zabierają na wakacyjne wojaże masę gier do plecaka (niech żyją edycję „travel”!). A jeszcze inni, że każda pogoda jest dobra by zasiąść przy planszy. Niezależnie od tego czy weekend będzie słoneczny czy deszczowy, Uncle Lion zaprasza w najbliższą sobotę na 17 Noc Gier Planszowych organizowaną przez Centrum Gier Pegaz i Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

Tradycyjnie do dyspozycji graczy będzie ponad 100 różnych gier, nowicjusze mogą liczyć na pomoc osób, które chętnie wytłumaczą zasady poszczególnych tytułów, a Ci co mają szczęście w losowaniach mogą wyjść z nową planszówką (każdy ma równe szanse wygranej!).
Jeżeli kogoś męczą upały, będzie mógł ruszyć w góry, podczas turnieju w „K2” organizowanego wraz z Wydawnictwem Rebel. Mawiają, że wysoko w górach jest chłodniej… czy tak jest rzeczywiście? Sami się przekonajcie. W planach jest także turniej w imprezową grę Uga-Buga.
Data: 21 lipca 2012
Godzina: 18:00 – 03:00
Miejsce: Aula A1, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2
Bilety: 10 zł w przedsprzedaży w Centrum gier Pegaz ( ul. Pod Blankami 6/1) oraz 15 zł w dzień imprezy.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także