REBEL.pl + gra = Impreza! (prolog)

Autor:

Kategoria:

Ahoj wilki morskie! Impreza z REBEL.pl w mej kajucie się szykuje i ja w żadnym wypadku przeciw temu nie protestuję. Napiszę więcej, wszystkich Was do mej ciasnej kajuty nawołuję, bo REBEL.pl imprezę sponsoruje i dobrą zabawę gwarantuje. Dzisiaj małym wstępem Was raczę, co będzie w mej zatoce pływało i kiedy i jak będzie wszystkich zabawiało. Zaczniemy od łajby „Daję głowę”, a następnie temat rozwiniemy i „Uga Buga!” przetestujemy. Na sam koniec „Time’s Up” imprezę będzie nakręcało i podobno gęb roześmianych będzie niemało!

Harmonogram tekstów skrobania i recenzji dodawania, tak się prezentuje:
25.01.2013 r. – „Time’s Up”.
Na imprezy więc zapraszam, butle rumu i strój piracki wszystkich dorosłych obowiązują, a dodatkowo darmowe opaski na oko gwarantuję dla tych wszystkich, co rymują i trunków ognistych do tego nie potrzebują!
Imprezę REBEL.pl nakręca!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także