Wesołych Świąt!

Autor:

Kategoria:

Lecz anioł rzekł do nich: Nie bójcie się! Oto zwiastuję Wam radość wielką, która będzie udziałem całego naszego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się Wam zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdźcie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie…

 
Z okazji Świąt życzymy Wam, abyście doświadczyli ciszy, w której można usłyszeć radosną nowinę. Ciszy która nastaje po oderwaniu się od codziennych problemów, zmartwień, hałasów. Ciszy, która jest darem bycia dla siebie i dla innych. Ciszy, podczas której rozlega się głos Aniołów niosących nowinę o Dzieciątku Jezus.
Życzmy Wam pięknego czasu Świąt spędzonego w gronie rodziny i bliskich. Niech będzie to czas integracji przy stole. Niezależnie ile potraw i gier na nim znajdziecie, nich ten czas buduje pokój w Waszych sercach.
Z morza i lądu życzą
Pirat Cristobal i Sędzia Uncle Lion
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także