O kocie w kłopocie – zgarnij grę!

Autor:

Kategoria:

Rym w nazwie tej gry znajdziemy nie bez powodu. Koty uwielbiają pakować się w kłopoty! Za małe pudełko od planszówki, w które próbują wsadzić swoje szanowne siedzenie, ciasne przestrzenie, które w ich mniemaniu mają być doskonałym schronieniem, a tak naprawdę… No cóż, sprawiają, że kot alarmuje cały dom, bo jednak się nie zmieścił.

To oczywiście nie wszystkie dziwne sytuacje, w które potrafią wpakować się chodzące swoimi drogami futrzaki. Na pewno nie raz ten czworonóg przyprawił Was o prawie-zawał-serca albo o łzy śmiechu. Dajemy okazję, by podzielić się takim wspomnieniem i dzięki temu zgarnąć nagrodę!

Do rozdania mamy trzy egzemplarze gry O kocie w kłopocie od wydawnictwa Trefl Joker Line. Nagrodzimy trzy osoby, które w najciekawszy sposób opiszą nietypowe wspomnienie z kotem (swoim, sąsiada, schroniskowym etc.) i prześlą nam to na adres mailowy podany w regulaminie.

Regulamin konkursu „O kocie w kłopocie”:

  1. Organizatorem konkursu „O kocie w kłopocie” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 18 grudnia 2018 roku, od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 22 grudnia 2018 do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na opisaniu i przesłaniu swojego najciekawszego wspomnienia z kotem (w nie więcej niż 400 słowach).
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem w terminie do dnia  22 grudnia 2018 r. do godz. 23.59 na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „Konkurs: O kocie w kłopocie”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl spośród osób, które wykonają zadanie o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie są trzy egzemplarze gry „O kocie w kłopocie”. Każdy uczestnik może zdobyć nie więcej niż jeden egzemplarz.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, do dnia 23 grudnia.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Fabryka Kart-Trefl Kraków.
Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także