Konkurs: Tajny Agent w Cyrku!

Autor:

Kategoria:

Niezły cyrk! Zdemaskowaliśmy go podczas audycji, zdradziliśmy wszystkie informację jakie posiadamy o Tajnym Agencie, a on… uciekł.  Na szczęście dostaliśmy cynk: Agent jest w cyrku! Potrzebujemy wsparcia, by odkryć za kogo się podszył… mamy nagrody dla osób, które w tym pomogą.

Czas na konkurs! Jak jest konkurs to są i gry do wygrania. Jakie? Ale cyrk! i Tajny Agent od wydawnictwa Granna. Zadanie niełatwe, ale za najcenniejsze wskazówki nagrodzimy aż 6 osób. W puli nagród aż cztery egzemplarze pierwszego i dwa egzemplarze drugiego tytułu.

Poszukiwany Tajny Agent

Na arenie cyrku występuje dziewięcioro akrobatów. Część z nich ma dobre alibi, pozostała czwórka ze zdjęcia poniżej już nie. Waszym zadaniem jest wskazać która z nich jest Agentem i napisał dlaczego tak uważacie.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Możecie je nadsyłać do wtorku 18 grudnia na adres wskazany w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Konkurs „Tajny Agent w Cyrku!”

Możecie zdobyć jeden z czterech egzemplarzy gry Ale cyrk! i dwóch egzemplarzy gry Tajny Agent. Spośród osób, które wytypują za którą postać podszył się Agent, wybierzemy te, które zdobędą egzemplarz jednej z gier.

Regulamin konkursu „Tajny Agent w Cyrku!”:

  1. Organizatorem konkursu „Tajny Agent w Cyrku!” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 13 grudnia 2018 roku, od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 18 grudnia 2018 do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na wskazaniu, pod którą z postaci ze zdjęcia podszył się Tajny Agent i przesłaniu krótkiego uzasadnienia (maksymalnie 200 słów) dlaczego uważacie, że właśnie pod nią.
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem w terminie do dnia 18 grudnia 2018 r. do godz. 23.59 na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „Konkurs: Tajny Agent w cyrku!”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl spośród osób, które wykonają zadanie o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie są cztery egzemplarze gry Ale cyrk! oraz 2 egzemplarze gry Tajny Agent Każdy uczestnik może zdobyć nie więcej niż jeden egzemplarz.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, do dnia 19 grudnia.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Granna.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także