I'm alive!

Autor:

Kategoria:

Ahoj! Witam wszystkich po kolejnej długiej przerwie w blogowaniu i kontakcie ze światkiem planszówkowym. Life is brutal to maksyma starożytnych rzymian 😉 , która w pirackim losie często o sobie przypomina i nie pozwala tracić czasu na przyjemności. Na początek mam dla Was drugi unboxing. Tym razem wybór padł na grę na którą bardzo czekałem. Cichy hit dwuosobowych karcianek polskiego twórcy spod skrzydeł zagranicznego wydawcy – Vampire Empire. Materiał nagrałem w maju bieżącego roku i jest to debiut z komentarzem do tego, co w pudle zastałem. Głos ucieka, łapy się trzęsą ale nie poddaję się i mam nadzieję, że z kolejnymi unboxingami będzie tylko lepiej, a to doświadczenie pozwala tylko docenić innych planszomaniaków robiących video. Chwała im za to!
 
Kilka słów, co w najbliższym czasie. Jeszcze do końca tego tygodnia trzeci unboxing, który również nagrałem w maju, a który czeka na małą obróbkę i będzie to sprawdzanie ładowni Letniska oraz pisana recenzja testowej wersji Unseen and Silent vol. 1 Cichociemni: Akcja Most III, która niedawno mianowana została, jako Czas Honoru: Operacja Most III. Początek przyszłego tygodnia to materiał nagrany również w maju, a będzie to unboxing gry od IPN-u ZnajZnak.
Teraz już kciuki za Pirata trzymajcie i video oglądajcie!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także