Konkurs z IPN!

Autor:

Kategoria:


Ahoj poszukiwacze przygód! Tak jak zapowiedziałem przy okazji recenzji gry Awans. Zostań Marszałkiem Polski mam dla Was planszówkowy konkurs z „grubymi” nagrodami 🙂 Standardowo nie ma żadnych regulaminów, a wszystko, co musicie zrobić to odpowiedzieć prawidłowo na cztery pytania, które znajdziecie poniżej na plakacie konkursowym. 


Wszystkie tytuły wydawnictwa IPN charakteryzują się bardzo dobrze napisanymi instrukcjami, które same w sobie stanowią małą pigułkę wiedzy historycznej. Taki pomysł na zachęcanie do poznawania historii bardzo spodobał się całej mojej pirackiej rodzinie. Właśnie dlatego pytania w dzisiejszym konkursie są z zakresu wiedzy historycznej, którą można zdobyć w trakcie zabawy z grami tegoż wydawnictwa. Jednakże aby udzielić prawidłowych odpowiedzi instrukcje do gier i same gry nie będą Wam w ogóle do tego potrzebne. Wystarczy własna głowa, bądź internet 😉
PLAKAT Z PYTANIAMI:
TERMIN:
Od teraz do dnia 22.09.2013 r. (niedziela) do godz. 23.59
ADRES NA KTÓRY SŁAĆ NALEŻY ODPOWIEDZI:
UWAGI TECHNICZNE!
 
Odpowiedzi mają być udzielone w kolejności wynikającej z plakatu np. 1. Ktoś tam, ktoś tam; 2. Ktoś tam, ktoś tam itd. W tytule maila należy wpisać Konkurs IPN. Odpowiedzi należy podpisać z imienia i nazwiska abym mógł swobodnie podać kto wygrał nagrody. Nie podpisanie się z imienia i nazwiska przekreśla udział w konkursie. 
Oprócz powyżej wskazanych zasad regulaminów żadnych się nie stwierdza i tylko ja decyduję, czy ktoś spełnił warunki formalne i czy wszystko jest ok itp. itd. tra la la.
Starym pirackim zwyczajem jeden bierze wszystko, a więc zwycięzca może być tylko jeden i tylko on/ona zgarnie wszystkie nagrody. Zwycięzca zostanie wylosowany w dniu 23.09.2013 r. przez Małego Pirata spośród uczestników, którzy udzielili prawidłowych odpowiedzi w wyznaczonym terminie. Zwycięzca zostanie ogłoszony w dniu 24.09.2013 r. o godz. 8.00 na blogu Pirat na planszy. Ze zwycięzcą będę kontaktował się w tym samym dniu w celu ustalenia adresu do wysyłki nagród. 
 
NAGRODY!
1. Kolejka – nowa gra prosto od wydawnictwa IPN
2. Leksykon militariów Powstania Warszawskiego – książka prosto od wydawnictwa IPN 
 
3. ZnajZnak – egzemplarz recenzowany na blogu „Pirat na planszy”
 

 

4. Nowiutki zestaw kości tradycyjnych producenta ASS Altenburger. No bo niby, jakby tak mogło być bez kości u pirata?! 😉
 
KONKURS I NAGRODY NAKRĘCAJĄ:
POWODZENIA W ŁOWACH!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także