Unboxing Thunderstone: Starter Set

0
Ahoj! Dzisiaj mam dla Was siódmy unboxing nagrany i zmontowany piracką łapą. Tym razem sprawdzamy, co siedzi w ładowni pudła Thuderstone: Starter Set. Jestem wielkim fanem gier opartych na mechanice deckbuildingu i wręcz uważałbym za prawdziwe „faux pas” z mej strony, gdyby przedstawiciel karcianki znanej u nas jako Kamień Gromu nie zagościł na mej półce.
Miałem w swej kolekcji również podstawkę gry w polskiej wersji językowej ale po tym, gdy wydawnictwo REBEL.pl ogłosiło, że dodatki nie będą tłumaczone na nasz ojczysty język po prostu pozbyłem się pudła. Stara miłość jednak nie rdzewieje i gdy tylko nowiutki starter set  pojawił się na horyzoncie w bardzo przystępnej cenie to musiał zawinąć do mojego portu i tak też się stało.
Thunderstone: Starter Set został wydany na początku sezonu letniego tego roku przez wydawnictwo Alderac Entertainment Group. Tytuł skierowany jest do nowych graczy, którzy jeszcze nie poznali świata Thunderstone, a chcieliby zacząć przygodę i powycinać trochę plugastwa wyłażącego z podziemnych nor. W pudle mamy tylko 259 kart, co przy pierwotnej podstawce, która zawierała grubo ponad 500 kart wypada blado ale wystarczy na tyle aby poczuć smak przygody, a jednocześnie przygotować podstawę do kolejnych zestawów.

Zapraszamy wszystkich aktualnych i przyszłych fanów Thunderstone do oglądania unboxingu!