30 (charytatywna) Noc Planszówek w Bydgoszczy – zapowiedź

0

Noc Planszówek zawsze obfituje w pozytywne emocje. Jednak najbliższa będzie wyjątkowa i to nie dlatego, że będzie to już 30 edycja imprezy. Tym razem ważny jest cel, gdyż każdy kto przybędzie wspomoże zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na leczenie Emilii Nowak….

22 marca (sobota) na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1) rozpocznie się comiesięczne planszówkowe świętowanie. Nie ważne czy jesteś „geekiem”, czy dopiero zaczynasz planszówkową przygodę, czy przyjdziesz sam, czy ze znajomymi, czy masz 7 czy 99 lat. Wypożyczalnia pełna gier oraz grupa ludzi, którzy nastawieni są na wspólną zabawę nie pozwolą ci się nudzić.

A sobotnia noc będzie wyjątkowa. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony Emilii Nowak
(więcej na: http://ratunekdlaemi.pl/ lub https://www.facebook.com/WsparcieEmilia). W tym miesiącu nie będzie tradycyjnego losowania planszówek. Zastąpi je wielka  charytatywna aukcja gier planszowych w której możesz wziąć udział zarówno jako kupujący jak i jako osoba przekazująca gry [używane czy też nowe] na licytację. A organizator, Centrum Gier Pegaz, cały dochód przekaże na rzecz Emilii. Dlatego jeśli masz w swojej kolekcji gry, które chciałbyś przekazać dalej, bądź też chcesz zakupić sobie jakiś „prezent”, wspierając przy okazji tak ważny cel – zapraszamy do zabawy!

30NGP

To nie koniec atrakcji.  Odbędzie się turniej w Gringo, grę wydaną przez wydawnictwo Granna, które ufunduje też nagrody!

Redakcja Przystanku Planszówka zachęca by nie czekać i już teraz kupić bilet w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6). Będą one także dostępne bezpośrednio przed imprezą (do wyczerpania miejsc).

30 Noc Planszówek w Bydgoszczy, 22 marca, godz. 19:00 – 2:30, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1). Więcej informacji: link.