31 Noc Planszówek w Bydgoszczy…będą cuda!

0

Uwaga, uwaga. Jak informuje Centrum Gier Pegaz, znane z organizacji wielu wydarzeń związanych z grami planszowymi, karcianymi i bitewniakami,  w najbliższą sobotę, tj. 17 maja, w godzinach od 19:00 do 02:30, odbędzie się 31 edycja Nocy Gier Planszowych. Mówią, że na nocce będzie można oglądać cuda! I to od razu w liczbie 7…

31NGPPodczas najbliższej Nocy Planszówek, która jest imprezą skierowaną zarówno dla doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy, oprócz możliwości skorzystania z wypożyczalni gier, będzie okazja by wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski w grę 7 Cudów Świata. Organizatorem mistrzostw jest polski wydawca gry: Rebel.pl. Tych, którzy znają 7 Cudów Świata nie trzeba przekonywać do udziału w eliminacjach, tych którzy tej gry nie znają zachęcamy do poznania, bo to naprawdę ciekawy tytuł! Wspomnieć warto, że można ją kupić lub  wypożyczyć w Centrum Gier Pegaz. Dodatkową zachętą niech będzie fakt, że zwyciężca Mistrzostw Polski otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł!

Jeżeli nie macie ochoty na rywalizację turniejową czeka na Was cała masa gier: imprezowych, strategicznych, ekonomicznych, familijnych, logicznych…. czego tylko dusza planszówkowicza zapragnie. W wypożyczalni jest już ponad 200 pudeł z grami!

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blanakmi 6a) oraz na miejscu przed imprezą. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie facebook wydarzenia: link . Koniecznie zajrzyjcie na tę stronę – znajdziecie tam informację o konkursie!

31 Noc Planszówek: 17 maja w godzinach 19:00-2:30. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1)