Targi Hobby 2014

2

Wielkie emocje, wspaniała zabawa, nowości produktowe, turnieje, zawody i konkursy, spotkania z doświadczonymi pasjonatami – tak w skrócie można opisać zbliżającą się XI edycję Targów HOBBY, które w dniach 25-26 października odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rośnie liczba hobbystów.

Liczba pasjonatów kolei, makiet modelarskich, modeli sterowanych radiem, komiksów oraz gier planszowych stale się zwiększa. Tak samo jak rynek produktów dedykowanych hobbystom, który przeżywa prawdziwy rozkwit. Modelarstwo oraz gry planszowe znów stają się coraz popularniejsze, do łask wraca także filatelistyka. Fakt ten potwierdzają rzesze pasjonatów, a także osoby poszukujące sposobu na ciekawe spędzenie wolnego czasu, które z niecierpliwością odliczają dni do kolejnej edycji Targów HOBBY.

Podróż do świata gier i modeli.

HOBBY to możliwość odbycia dwudniowej podróży do świata gier i modeli. To szereg inspiracji, dzięki którym zwiedzający będą mogli pogłębiać i rozwijać dotychczasową pasję, ale też miejsce na odkrycie zupełnie nowych możliwości. – Hobby to też niepowtarzalna okazja do bezpośredniego obcowania z przeróżnymi zainteresowaniami poprzez uczestnictwo w licznych grach, turniejach czy konkursach. Na targi zapraszamy nie tylko pasjonatów modelarstwa, ale też całe rodziny pragnące urozmaicić czas wolny – tłumaczy Barbara Vogt. – HOBBY skierowane jest także do osób spragnionych widoku fantastycznych makiet, zainteresowanych podziwianiem kunsztu i precyzji wykonania modeli kolejowych, lotniczych, morskich czy samochodów – kontynuuje.

Gorące premiery gier.

Targi HOBBY to również doskonałe miejsce dla miłośników gier planszowych czy karcianych. W programie imprezy m.in.: Festiwal Gier Planszowych Granat, czyli poznański maraton gier zorganizowany przez Fundację Zagrajmy, w GAMES ROOM-e – wypożyczalni gier czeka pomad 400 tytułów, w tym gry stare i lubiane oraz nowości. Ponadto nauka i możliwość zakupy w jednym, a dla najmłodszych GAMES ROOM JUNIOR – warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Data: 25-26.10.2014r.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 5, 6, 6a i 2.

Godziny otwarcia:

  • 25 października – 10.00 – 18.00
  • 26 października – 10.00 – 17.00

Ceny biletów:

  • bilet jednorazowy 17 zł/os.
  • bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym jedno dziecko między 3, a 13 rokiem życia) 12zł/os.
  • bilet szkolny jednorazowy 12 zł/os.
  • dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny.

 

Więcej informacji na Targów pod tym linkiem.