34 Noc Planszówek w Bydgoszczy

0

Podobno jesień wielu osobom kojarzy się z przygnębieniem, apatią, poczuciem beznadziejności. Warto jednak postarać się, by nie dać się chandrze i cieszyć się z nadchodzącego weekendu. A sposób na to jest prosty: zarezerwować sobie sobotni wieczór na Noc Planszówek w Bydgoszczy.

Po raz 34, wraz z Centrum Gier Pegaz, chcemy zaprosić wszystkich miłośników „gier bez prądu” a także osoby, które ciągle sceptycznie patrzą na tą formę spędzania wolnego czasu, do wzięcia udziału w Nocy Planszówek. Jest to cykliczne wydarzenie, które wydaje się być idealną receptą na jesienne zniechęcenie. Z doświadczenia wiemy, że emocje towarzyszące otwieraniu kolejnych pudeł i oddawaniu się przyjemności grania są doskonałym sposobem na odreagowanie stresu, który nagromadził się w nas w ciągu tygodnia.

Organizator zadbał, by nie zabrakło atrakcji: dostępne będzie ponad 200 gier, prezentowane będą nowości wydawnicze, będzie można wziąć udział w turnieju w Tash-Kalar: Legendarna Arena oraz prezentowane będzie DEMO GAME JAM.

34NGP

Noc Planszówek odbędzie się w sobotę 8 listopada w auli UKW (ul. Kopernika 1). Startujemy o godzinie 19:00 a bilety można nabyć w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6a) lub bezpośrednio na miejscu. Więcej szczegółów na stronie facebook wydarzenia (link) oraz na plakacie.