E-planszówki: recenzja gry Aton

Autor:

Kategoria:

Aton to bardzo ciekawa gra strategiczna, autorstwa Thorstena Gimmlera. Wcielamy się w niej w kapłanów bóstw starozytnego Egiptu: Atona i Ammona. W niewielkim pudełku od Queen Games znajdujemy wartą uwagi grę strategiczną dla dwóch osób. Choć planszowa wersja nie doczekała się jeszcze recenzji na Przystanku Planszówka, z całą pewnością można się jej spodziewać. Natomiast dziś, przyglądam się jej cyfrowemu odpowiednikowi.

Aton to aplikacja, która musiała pojawić się na moim iPadzie. Zalety plasnzowej wersji, takie jak: dużą regrywalność, szybka rozgrywka, ładne wykonanie, spora dawka główkowania, dawały dużą nadzieje, że będzie to także bardzo dobra gra na iPady. Czy tak się stało? Zachęcam do lektury obszernej recenzji, którą zamieściliśmy na stronie naszego partnera, tabletManiaK.pl oraz obejrzenia materiału filmowego o grze:

Aton. Klątwa faraona.

Grę Aton testowałem na urządzeniu iPad Air, którego test możecie znaleźć na stronie tabletManiaKa.

Cykl recenzji cyfrowych wersji gier planszowych powstaje dzięki współpracy Przystanku Planszówka oraz portalu tabletManiaK.pl .

tabletmaniak

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także