Neuroshima Hex – namierz swoje pole bitwy!

Autor:

Kategoria:

A czy Ty już brałeś udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski 2015 w Neuroshima Hex?! Jeśli nie, to najwyższy czas spakować swoje żetony, przybrać barwy wojenne i namierzyć pole bitwy. W dotychczas dziesięciu rozegranych kwalifikacjach walczyło 192 uczestników, a wszystko po to aby spotkać się grudniowego dnia 2015 r. na Pionku w wielkim finale po chwałę i miejsce na kartach planszówkowej historii.

Neuroshima_podsumowanie01

Z uwagi na to, że mamy ogromną przyjemność patronować wszystkim zmaganiom uczestników mistrzostw, przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich spóźnialskich. Mamy dla Was mapę z nadchodzącymi turniejami. Na mapie znajdziecie również te, które już się odbyły. Teraz nie ma już wymówek! Wszystko podano na tacy! Żetony w garść i namierzać najdogodniejsze dla siebie pole bitwy. Powodzenia!

Neuroshima_Uncle-SamII

Więcej informacji o Mistrzostwach Polski – Neuroshima Hex (m.in.:regulamin, galerie, listę finalistów) znaleźć można na stronie Wydawnictwa Portal:

Neuroshima Hex Banner

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także