41 Noc Planszówek – urodziny Centrum Gier Pegaz!

Autor:

Kategoria:

W najbliższą sobotę, w Bydgoszczy, odbędzie się 41 Noc Planszówek. I choć okrągła liczba w tytule wydarzenia dała nam pretekst do świętowania podczas poprzedniej edycji, także tym razem jest co świętować. Kto wie, czy to nawet nie lepsza okazja, gdyż obchodzić będziemy 5-te urodziny Centrum Gier Pegaz – organizatora nocek!

Noc Planszówek, czyli cykliczne spotkania miłośników gier planszowych, rozpocznie się o godzinie 19:00 w auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1). Na wszystkich chętnych czekać będzie kilkaset tytułów w wypożyczalni, odbędzie się turniej w Munchkina, wśród uczestników przechadzać się będzie Piotr Pieńkowski, autor gry planszowej „Atak Zombie”. A jak przez te 5 lat udało nam się poznać „Pegaziątka” to na tym nie koniec niespodzianek, które szykują dla wszystkich, którzy przybędą.

Jeżeli nas pamięć nie myli, uroczyste otwarcie Pegaza miało miejsce dokładnie 4 września 2010. Dlatego jeżeli w piątek będziecie w pobliżu Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6), koniecznie wpadnijcie, by życzyć całej ekipie sklepu wszystkiego co najlepsze. Pozytywnych emocji nigdy za wiele! 🙂

41-NGP

Bilety do nabycia w Centrum Gier Pegaz oraz bezpośrednio przed wydarzeniem. Więcej informacji znajdziecie na stronie facebook wydarzenia.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także