Zapowiedź: „Intrygująca” Noc Planszówek w Bydgoszczy 10.10.2015

Autor:

Kategoria:

Już jutro, w sobotę 10 października, odbędzie się kolejna edycja Nocy Planszówek organizowanej przez Centrum Gier Pegaz. Jesteśmy pewni, że ta noc będzie…. Intrygująca!

Wśród planszoManiaKów są prawdziwi intryganci… Dowodem tego jest kolejna noc planszówek. Podczas, gdy część miłośników gier bez prądu spakowało walizki, by udać się na targi w niemieckim Essen, inni pobiegli po bilety do jednego z sklepów Centrum Gier Pegaz, by zarezerwować sobie bilety na bydgoską imprezę. Liczą oni na to, że konkurencja będzie mniejsza, wygrana w turnieju lub szansa zdobycia planszówki podczas losowania większa… Zamierzają knuć intrygę, którą podsyca Wydawnictwo Lucrum organizator turnieju w grę Intryganci. Czy oby na pewno to intryga doskonała? Z pewnych źródeł wiemy, że mimo wszystko frekwencja i tym razem dopisze!

A jeżeli nie dołączyłeś jeszcze do owych intrygantów wiedz, że Noc Planszówek to cykliczna impreza, kierowana do wszystkich. Zarówno początkujących jak i doświadczonych miłośników gier. W wypożyczalni czeka blisko 350 gier, a jedyne co potrzeba to bilet (do nabycia w Pegazie lub bezpośrednio przed imprezą) oraz dobry nastrój. Z drugiej strony, jeżeli Wasz nastrój będzie zły to na Nocy Gier i tak się poprawi. Zatem zachęcamy – przybywajcie!

Więcej informacji o 42 Nocy Gier Planszowych znaleźć można na stronie Facebook wydarzenia.

42 NGP

 

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także