Podążaj za gwiazdą… podążaj za Red 7! Mapa wydarzeń

Autor:

Kategoria:

Premiera Red 7 nabiera rozmachu. Choć premiera to złe słowo, gdyż to pierwsza gra, która ma mieć nie jedną, nie siedem a siedemdziesiąt siedem premier w siedemdziesiąt siedem dni! Bycie gwiazdą zobowiązuje, trzeba dbać o swoich fanów, dlatego czerwona siódemka rusza w Polskę, by spotkać się z jak największą liczbą miłośników dobrej zabawy przy grach bez prądu. Karciana celebrytka będzie jeździła po kraju, czasem załamując czasoprzestrzeń będąc w kilku miejscach jednocześnie. Wszystko po to, by każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z  karcianą gwiazdą (tak, to nie żart!), doceni tych, którzy w swojej garderobie umiłowali jakże lubianą przez nią czerwień, a przede wszystkim da się dotknąć i odsłoni swoje wnętrze!

Red 7 cover

Z tej okazji, wraz z mecenasem gwiazdy, Wydawnictwem Lucrum Games, przygotowaliśmy mapę zapowiadanych i minionych wydarzeń. Znajdziecie na niej wszystkie wydarzenia trasy koncertowej planszówkowej Red 7. Planowane są kolejne, będą one sukcesywnie dodawane na mapie.Nie przegapcie okazji, by spotkać się oko w oko z Red 7!

Informacje o planowanych wydarzeniach można śledzić także na kanale Facebook (link) oraz w wątku na forum Gry Planszowe. Będziemy o nich informowali także na naszym kanale Facebook. 

Graliście już w Red 7? Podzielcie się w komentarzach swoimi wrażeniami dotyczącymi waszego spotkania z gwiazdą. Zachęcamy do udostępniania mapy wydarzeń – tak aby nikt nie przegapił okazji poznania Red 7. Bądźcie spokojni – gwiazdy starczy dla każdego!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także