44 Noc Planszówek – galeria zdjęć

Autor:

Kategoria:

W ubiegłą sobotę odbyła się 44 Noc Planszówek w Bydgoszczy. „Mesjańska” liczba czterdzieści i cztery, pełna symboliki siódemka, odgrywająca niezwykle ważna rolę tego wieczoru, wizyta gwiazdy i czerwień przynosząca szczęście… Ta noc musiała być i była dla planszomaniaków wyjątkowa!

Noc Gier Planszowych, czyli cykliczne spotkania z grami, organizowane przez Centrum Gier Pegaz z Bydgoszczy, przyciągnęła tym razem blisko 200 miłośników gier bez prądu. Oprócz tradycyjnych atrakcji w postaci wielkiej wypożyczalni gier, czy możliwości zdobycia pudeł z grami dla siebie, na wszystkich uczestników czekała gwiazda wieczoru, czyli Red 7. Tego dnia odbyła się jedna z 77 premier nowej karcianki od Lucrum Games. Karcianki, która trafiła na wiele stołów tego wieczoru i dla wielu była ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście z gatunku tych pozytywnych! Osoby, które przybyły w czerwonym stroju załapały się na miłe niespodzianki od Wydawcy.

Jak zwykle była cała masa pozytywnych emocji i uśmiechniętych twarzy uczestników, które, dzięki uprzejmości bydgoskiego fotografa i miłośnika gier bez prądu, Adama Kołodziejczaka, możemy zaprezentować Wam na naszej stronie.

 

 

 

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

1 KOMENTARZ