„Skończona” gwiazda…. Red 7

Autor:

Kategoria:

Red 7 07Choć Lucrum Games nie zwalnia tempa i kontynuuje akcje 77 premier Red 7, dziś można powiedzieć, że niestety, ale czerwona siódemka to „skończona gwiazda”….

Red 7 to „skończona gwiazda”…. przynajmniej na magazynie, bo tam nie zostało ani jednej sztuki. Wydawca gry, Lucrum Games, ogłosił w dniu dzisiejszym, iż w niecałe 7 tygodni od premiery (a dokładnie 45 dni) wszystkie egzemplarze tej niewielkiej karcianki zostały wyprzedane. I choć nie ujawnił on nakładu gry, podobno nie należał on do małych.

Dlatego tym bardziej warto zerknąć na mapę którą dla was przygotowaliśmy, by zorientować się gdzie będą organizowane wydarzenia w ramach cyklu 77 premier. Jeżeli nie macie jeszcze własnego egzemplarza Red 7 koniecznie powinniście odwiedzić dobre sklepy z planszówkami, w których na pewno jeszcze znajdziecie pudełka z grą. Przynajmniej na razie, gdyż po takiej wiadomości nie wiadomo na jak długo. Jednocześnie chcemy ostudzić zapędy spekulantów, którzy w takich sytuacjach doszukują się możliwości podbijania cen gier. Czerwona siódemka wróci za kilka (czyżby 7?) tygodni.

Lucrum Games gratulujemy kolejnego sukcesu!

Źródło: Facebook Lucrum Games

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także