Lubię Mleczko od Trefla – konkurs

Autor:

Kategoria:

Wraz z Wydawnictwem Fabryka Kart Trefl-Kraków przygotowaliśmy dla Was konkurs, który w luźny sposób nawiązuje do nowego cyklu, który przygotowujemy dla czytelników Przystanku Planszówka. Zanim jednak zdradzimy co to będzie, zachęcamy do zabawy. Wystarczy odrobina inwencji twórczej (i humoru), by wygrać jedną z trzech talii kart z grafikami Andrzeja Mleczki:

Zadanie konkursowe:

 • Uzupełnij dymki. Wymyśl dialog dwóch meepli z przedstawionej poniżej grafiki i prześlij odpowiedź na adres: przystanekplanszowka@gmail.com;
 • udostępnij post konkursowy (link) na Facebooku.
Konkurs
Konkurs – Trefl

Regulamin konkursu „Lubię Mleczko od Trefla”:

 1. Organizatorem konkursu „Lubię Mleczko od Trefla” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 09.02.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 22.02.2016 r. do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na:
  a) uzupełnianiu dialogu w chmurkach ze zdjęcia konkursowego – propozycje dialogu należy przesłać na adres: przystanekplanszowka@gmail.com ;
  b) udostępnieniu posty konkursowego na swoim profilu na Facebook-u (publicznie).
 4. Każdy uczestnik może zgłosić jedną propozycję dialogu.
 5. Zwycięzcy konkursu wyłonionieni zostaną przez jury w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl. Wygrywają trzy odpowiedzi uznane przez jury za najciekawsze.
 6. W konkursie można wygrać nagrodę w postaci talii kart z grafikami Andrzeja Mleczki.karty_andrzej_mleczko_press 01
 7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 8. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony w formie wpisu na www.przystanekplanszowka.pl w ciągu pięciu dni od momentu zakończenia konkursu.
 9. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać swój adres korespondencyjny wraz z telefonem kontaktowym na adres: przystanekplanszowka@gmail.com , w terminie do pięciu dni od dnia ogłoszenia zwycięzcy.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureatów adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatom z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu.
 11. Nagrodę wysyła Organizator w terminie do pięciu dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.
 12. Fundatorem nagród jest wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także