46 „krwawa” Noc Planszówek. Zapowiedź

Autor:

Kategoria:

Przed nami 46. Noc Planszówek! W sobotę wyśpijcie się, zaopatrzcie w przekąski (byle nie za tłuste…) i przybądźcie do Copernicanum w Bydgoszczy na kilka godzin nocnego grania.

Tym razem nocka upływać będzie pod znakiem Krwawej Oberży, czyli nowości od wydawnictwa Rebel. W turnieju z tą grą w roli głównej jak zwykle będzie można zgarnąć planszowe nagrody. Organizatorzy przygotowali też gratkę dla tych, którzy przebiorą się w stroje postaci widoczne na kartach Krwawej Oberży. Nic, tylko przebrać się za mechanika, rolnika albo nowicjusza i pojawić się w sobotni wieczór na Kopernika 1.

46. Noc Planszówek rozpocznie się tradycyjnie o 19:00 i potrwa do 2:30. Bilety w cenie 15 zł można nabyć tylko w Pegazach: Pod Blankami i w Galerii Pomorskiej. Przed imprezą nie będzie można kupić wejściówek.

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także