Noc Planszówek w Bydgoszczy charytatywnie

Autor:

Kategoria:

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 52. Noc Planszówek w Bydgoszczy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, gdyż tym razem Centrum gier Pegaz organizuje ją w celach charytatywnych! Wpływ z aukcji i biletów trafi, w formie gier, do Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bydgoszczy.

Na wydarzeniu będzie można nie tylko pograć w wiele tytułów, ale także wziąć udział w licytacji ponad 50 tytułów używanych gier. Na aukcję trafi również 1 kopia gry planszowej Liberum Veto, przekazana prosto od wydawcy gry Veto. Każda aukcja będzie zaczynać się od 1 zł. Warto dodać, że każdy ma również możliwość przekazać swoje gry na aukcje!

Odbędzie się również turniej w Zwierzaki na Trawie.

52. Noc Planszówek rozpocznie się 7 stycznia o 19:00 przy ulicy Kopernika 1 i będzie trwać do 2.30. Bilety do nabycia w Centrum Gier Pegaz.

Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Dobra zabawa gwarantowana!

Katarzyna Wilczek
Katarzyna Wilczek
Studentka Humanistyki 2.0. Lubi grać w różne rodzaje gier, oraz je tworzyć. Jest zafascynowana grafiką komputerową i poznawaniem skrótów klawiszowych do Photoshopa, a podróże, pocztówki i czytanie książek to hobby, które towarzyszą jej od wielu lat.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także