Marka na miarę… Tailor Games

Autor:

Kategoria:

Świat planszówek jest bardzo dynamiczny. Każdego roku obserwujemy wydanie setek gier, powstawanie nowych mechanik, narodziny kolejnych wydawnictw, fuzje i upadki…. Przy takiej różnorodności, aby się wybić, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, uszyte na miarę.

Tailor Game
Tailor Game / fot. Tailor Game

I tak jedno z polskich wydawnictw, Game Fabrica, postanowiło zmienić szaty. Porzucili industrialne wdzianko, na rzecz pogodnego, szytego na miarę. Zmienili nazwę na Tailor Games, zmienili logo, uruchomili nowy sklep a i nową stronę szykują. A co najważniejsze, zapowiadają na ten rok kolejne planszówki….

Nie do końca odsuwając się od industrialnych korzeni, gdyż wśród przygotowywanych na ten rok tytułów, znajdziecie między innymi grę Silesia, czy Lokomotywy. Pojawią się także inne klimaty: deckbuildingowe Karczemne Opowieści, imprezowy Komisarz Wiktor i sprawa zaginionego obrazu i ciągle czekająca na swoją nazwę gra z wiewiórką w roli głównej.

Zachęcamy do polubienia Tailor Games na Facebooku i śledzenia ich strony internetowej. Warto wspierać polskich wydawców, którzy wspierają polskich autorów. Kto wie, może uszyją jakąś planszówkę specjalnie na wasz rozmiar?

Źródło: Facebook Tailor Games

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE