Konkurs: pstryknij swoje domowe TOP 3

Autor:

Kategoria:

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna edycja Festiwalu Gier Planszowych GRAMY. Już bowiem zostały niecałe dwa tygodnie do ostatniego weekendu maja (28-29), podczas którego w Gdyni odbędzie się festiwal. Dla wszystkich spragnionych wrażeń miłośników planszówek przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji: eliminacje do Mistrzostw Polski, 10 turniejów i kilkaset tytułów w bezpłatnej wypożyczalni! 

My tam będziemy i szykuje się naprawdę baaaardzo planszówkowy weekend 😉 Mamy też dla Was podwójne zaproszenie na to święto fanów planszówek. Aby zgarnąć zaproszenie należy wziąć udział w naszym konkursie.

Na czym ten konkurs polega? Jesteśmy ciekawi w jakie gry najczęściej gracie w swoich domach i dlatego prosimy was o przesłanie zdjęcia na którym będzie widoczne wasze TOP 3 domowego grania. Pstryknijcie zdjęcie pudeł i prześlijcie na adres: przystanekplanszowka@gmail.com. Z przesłanych zdjęć wybierzemy jednego szczęśliwca, który otrzyma zaproszenie. Szczegóły znajdziecie poniżej w regulaminie.

Gramy logo

Powodzenia!

Regulamin konkursu „Pstryknij swoje domowe TOP 3”:

 1. Organizatorem konkursu „Pstryknij swoje domowe TOP 3” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 17.05.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 24.05.2016 r. do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na:
  a) wykonaniu i przesłaniu zdjęcia w formacie cyfrowym swojego TOP 3, czyli trzech gier planszowych/karcianych w które uczestnik konkursu najczęściej gra w swoim domu.
  b) udostępnieniu postu konkursowego na swoim profilu na Facebook-u (publicznie).
 4. Zdjęcie TOP 3 należy przesłać emailem w terminie do dnia 24.05.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com. Wiadomość z przesłanymi zdjęciami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób, które prześlą zdjęcia swoich gier domowego TOP 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
 6. W konkursie można wygrać nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia na Festiwal GRAMY w Gdyni w dniach 28-29 maja 2016 r.
 7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 8. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas audycji radiowej Przystanek Planszówka w Radiu Uniwersytet Bydgoszcz, w dniu 25.05.2016 r., o godz. 20.30.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 10. Fundatorem nagród w konkursie jest organizator Festiwalu GRAMY.
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także