Loyang… czas zbiorów coraz bliżej

Autor:

Kategoria:

Już tylko siedem dni zostało, by wesprzeć zbiórkę na Wspieram.to na rzecz polskiego wydania gry Loyang (At the Gates of Loyang). Pierwszy sukces został osiągnięty: jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kolejny tytuł Uwe Rosenberga trafi do polskich graczy….

Ogrodnictwo bywa pasjonującym zajęciem. Siejąc niewielkie ziarenko można zebrać całkiem pokaźne plony. A odpowiednie planowanie pozwala cieszyć się zbiorami przez większość okresu letniego i jesiennego. Nawet niewielka przestrzeń balkonu pozwala cieszyć się różnymi (zdrowymi) smakołykami. W tym roku na moim balkonie zawitały różne sałaty, rzodkiewki, fasola, groszek, musztardowiec, roszponka, rukola, marchewka… A wszystko na niewielkiej przestrzeni! Nie wierzycie?

Dlaczego o tym piszę? Bo na równie niewielkiej przestrzeni, nawet mniejszej, takiej wielkości stołu, możecie wcielić się w rolę ogrodników dzięki grze Loyang. Wystarczy „zasiać” trochę złociszy (152 zł, cena poza wspieram.to wynosić będzie 189,99zł), by w październiku cieszyć się zbiorami, które zadowolą gusta większości „euro-maniaków”. A jak to ze wspieram.to bywa, gra dostępna jest w wyjątkowo niskiej cenie, no i dzięki wsparciu będziecie mogli cieszyć się własnym egzemplarzem jako pierwsi nim jeszcze tytuł trafi do regularnej sprzedaży. A plony zbierane z tego pudła są wyjątkowo smaczne i obfite, o czym przekonać się możecie czytając przygotowaną przez nas recenzję.

O jesienne zbiory już zadbałem. Niedługo powinny „zaowocować” na moim stole dodatki do Dominiona, druga część Doliny Kupców 2 no i Loyang. A to tylko kilka spośród dziesiątków pudełek, które wydawcy szykują dla polskich graczy. Jesień w tym roku szykuje się nad wyraz ciekawa….

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj