Konkurs nr 2 z okazji tysiąca polubień Przystanku Planszówka

Autor:

Kategoria:

Czas na drugi konkurs z okazji przekroczenia liczby 1000 obserwujących na naszych kanałach Facebook i Instagram. W dzisiejszym konkursie do wygrania gra nIQczemni Szaleni Naukowcy.

Konkurs nr 2 – szalony naukowiec

Wyobraźcie sobie, że jako nIQczemni i szaleni naukowcy, wynaleźliście maszynę, dzięki której znika problem przechowywania planszówek. Jakże ważny to dla świata planszomaniaków wynalazek. Godny nobla – przynajmniej tego planszowego. Takie cudo wymaga nazwy. No właśnie! Jak nazwalibyście maszynę, która pozwalałaby pomieścić na półce całą waszą kolekcję planszówek (nie niszcząc jej!)?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres przystanekplanszowka@gmail.com, w tytule maila wpisując „konkurs nr 2 – FoxGames”. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 grudnia, do godziny 23:59. Będzie nam miło jeżeli dodatkowo udostępnicie informacje o konkursie na Facebooku (nie jest to obowiązkowe).

[vc_message]Przypominamy, że możecie wziąć także udział w pozostałych konkursach (link), wszystkie kończą się 18 grudnia.[/vc_message]

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest gra planszowa nIQczemni Szaleni Naukowcy ufundowana przez Wydawnictwo Foxgames.

szaleni-naukowcy

Regulamin konkursu „Szalony naukowiec”:

  1. Organizatorem konkursu „Szalony naukowiec” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 13.12.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 18.12.2016 r. do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na: podaniu nazwy wynalazku, który pozwala pomieścić całą, nawet największą, kolekcję planszówek na jednej półce.
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem w terminie do dnia 18.12.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com, w temacie wpisując „konkurs nr 2 – Foxgames”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą odpowiedzi na pytanie o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry nIQczemni Szaleni Naukowcy. Jedna osoba może wygrać maksymalnie jeden egzemplarz gry.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpage i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, 19 grudnia.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagrody w konkursie jest FoxGames.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także