4 konkursy na tysiąc polubień Przystanku Planszówka – konkurs nr 1

Autor:

Kategoria:

W ostatnim czasie na naszym Facebooku i Instagramie przekroczyliśmy liczbę 1000 obserwujących. Każde z tych polubień jest dla nas niezwykle miłe i motywujące. Okrągła liczba i zbliżające się święta to dobry moment na konkurs. A nawet cztery konkursy!

Przez cztery najbliższe dni publikować będziemy dla was po jednym konkursie. Każdy z nich to szansa wygranej. Można wziąć udział we wszystkich lub w wybranych. Rozwiązanie konkursów opublikujemy 19 grudnia.

Konkurs nr 1 – co to za okładka?

Na poniższej grafice odsłonięte są fragmenty okładek gier Wydawnictwa Trefl – Fabryka Kart. Waszym zadaniem jest podanie tytułu każdej z nich (łącznie jest ich 6). Zadanie nie jest łatwe, ale dla chcącego nic trudnego – podpowiedzi znajdziecie na stronie Wydawnictwa.

konkurs-nr-1

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres przystanekplanszowka@gmail.com, w tytule maila wpisując „konkurs nr 1 – Trefl”. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 grudnia, do godziny 23:59. Będzie nam miło jeżeli dodatkowo udostępnicie informacje o konkursie na Facebooku (nie jest to obowiązkowe).

Nagroda

Nagrodami w konkursie są dwa egzemplarze gry Farmageddon, ufundowane przez Fabrykę Kart Trefl-Kraków. Trafią one do dwóch osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Farmagedon_02

[vc_message]Przypominamy, że możecie wziąć także udział w pozostałych konkursach (link), wszystkie kończą się 18 grudnia.[/vc_message]

Regulamin konkursu „Co to za okładka?”:

  1. Organizatorem konkursu „Co to za okładka?” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 12.12.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 18.12.2016 r. do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na: odgadnięciu 6 okładek, których fragmenty zostały przedstawione na obrazku konkursowym i przesłaniu odpowiedzi na adres wskazany w punkcie 4.
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem w terminie do dnia 18.12.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com, w temacie wpisując „konkurs nr 1 – Trefl”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą odpowiedzi na pytanie o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie są dwa egzemplarze gry Farmageddon. Jedna osoba może wygrać maksymalnie jeden egzemplarz gry.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, 19 grudnia.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagrody w konkursie jest Fabryka Kart Trefl-Kraków.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także