Munchkin Lista Skarbów: Bard i Black Monk liściki piszą…

Autor:

Kategoria:

Munchkin – obowiązkowa pozycja, która jest znana każdemu fanowi gier karcianych. Powstało już pełno różnych wersji tej gry, takich jak Munchkin na Karaibach, Zombie, ChthulhuApokalipsa… dlatego niech nikogo nie zdziwi fakt, że wychodzi kolejne wydanie MunchkinaMunchkin Lista Skarbów!

Dwa wydawnictwa Bard i Black Monck postanowili połączyć swoje siły i stworzyć wspólny projekt. Postanowili połączyć Listy Miłosne z Muchkinem i oto w ten sposób powstał Munchkin Lista Skarbów. Trafi on do sklepów już niebawem, bo na początku roku 2017!

Jest to gra, która postanowiła wziąć to, co najlepsze z obu tytułów. Gracze będą mieli za zadanie podjąć ryzyko, wykazać się dedukcją oraz liczyć na łut szczęścia, a osadzone to będzie w świecie Munchkina. Rozgrywka opierać się będzie na mechanice Listu Miłosnego, co zdaniem autorów idealnie wpasuje się w klimat kultowej karcianki, gdzie gracze uwielbiają rzucać sobie kłody pod nogi. Gra polegać będzie na tym, by ukraść skarby oraz wykiwać swoich kumpli bez zbędnego grania w karty. No może jednak trochę, bo do dyspozycji będzie aż 16 kart. Dzięki nim każdy z graczy będzie próbował zostać właśnie TYM JEDYNYM, któremu uda się zgarnąć łupy, a swoich kumpli zostawi z niczym.

Warto dodać, że w pudelku Munchkin Lista Skarbów, będzie karta promocyjna do Munchkina. Przedsprzedaż nowego wydawnictwa staruje na początku stycznie przyszłego roku! Więc szykujcie pieniążki, które dostaniecie od Świętego Mikołaja i zamawiajcie nowego Munchkina, gdy tylko będzie okazja!

Źródło: informacja prasowa od Wydawcy

Katarzyna Wilczek
Katarzyna Wilczek
Studentka Humanistyki 2.0. Lubi grać w różne rodzaje gier, oraz je tworzyć. Jest zafascynowana grafiką komputerową i poznawaniem skrótów klawiszowych do Photoshopa, a podróże, pocztówki i czytanie książek to hobby, które towarzyszą jej od wielu lat.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także