Konkurs. Zrób zdjęcie Yeti i wygraj grę

Autor:

Kategoria:

Czas na drugą grę od nas dla Was, a w zasadzie to od Lucrum Games, dla czytelników i słuchaczy Przystanku Planszówka, który dotarł do finału akcji Jak Wściekłe Psy.

Zima idzie, a więc na pewno będzie można wybrać się na długi spacer śladami Yeti. Zabierzcie ze sobą odpowiedni sprzęt i pokażcie wszystkim wizerunek tego tajemniczego stwora!

Tak, to właśnie zadanie konkursowe: zrób zdjęcie Yeti.

Zdjęcia prosimy przesyłać na e-mail: konkurs@przystanekplanszowka.pl w tytule wpisując „Konkurs. Zrób zdjęcie Yeti”. Liczymy na waszą kreatywność! Udowodnijcie, że ono istnieje:) Wybierzemy najciekawsze – naszym zdaniem – zdjęcie, a jego autor otrzyma od Lucrum Games egzemplarz gry Yeti. Zwycięzca zostanie ogłoszony podczas audycji Przystanek Planszówka, nadawanej na żywo w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 20:00

Regulamin konkursu „Konkurs. Zrób zdjęcie Yeti”:

 1. Organizatorem konkursu „Konkurs. Zrób zdjęcie Yeti” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 11 grudnia 2017 roku, od momentu ogłoszenia konkursu podczas audycji Przystanek Planszówka nadawanej o godzinie 20:00 na stronie www.radiouniwersytet.pl, do dnia 17 grudnia do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia Yeti.
 4. Kwestie sporne, czy Yeti na zdjęciu to Yeti, czy przedstawione na zdjęciu ślady wystarczają, by udowodnić, że był to Yeti i inne związane z tym, czy w ogóle Yeti istnieje, rozstrzyga jury konkursu.
 5. Zdjęcia należy przesłać emailem na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „Konkurs. Zrób zdjęcie Yeti”. Wiadomość z przesłanymi zdjęciami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
 6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób, które prześlązdjęcie na zadanie konkursowe, o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 8 niniejszego Regulaminu.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz gry Yeti.
 8. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fan page, podczas audycji (podcastu) i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 9. Laureat konkursu zostanie wyłoniony 18 grudnia 2017 roku podczas audycji Przystanek Planszówka, nadawanej na żywo o godzinie 20:00 w Radio Uniwersytet (www.radiouniwersytet.pl)
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 11. Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Lucrum Games.
Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także