Konkurs: Wirus!

Autor:

Kategoria:

Kto by pomyślał, że w czasach, gdy nawet na półkach dyskontów spożywczych znaleźć możemy specyfiki, które mają nas uchronić przed wszelkimi chorobami, ktoś zdecyduje się na sprzedaż wirusa w wygodnych do przenoszenia pudełkach. Kto by pomyślał, że my zdecydujemy się ich wam trochę rozdać…

Wirus! to karcianka, która zaczęła się rozprzestrzeniać w Polsce przez nieuwagę zespołu testującego gry w Fabryce Kart Trefl z Krakowa. To tam zlokalizowany został pacjent zero, który przywiózł go prosto z Hiszpanii. Teraz Wirus! się rozprzestrzenia. Mamy dla was aż 4 zestawy umożliwiające zarażanie.

Konkurs „Wirus!”

Możecie zdobyć jeden z czterech egzemplarzy gry Wirus! Spośród osób, które udowodnią, że planszówki i karcianki to tak naprawdę zaraźliwy wirus, wybierzemy te, które zdobędą egzemplarz gry.

Regulamin konkursu „Wirus!”:

  1. Organizatorem konkursu „Wirus!” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 18 marca 2018 roku, od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 25 marca do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na przesłaniu krótkiego uzasadnienia (maksymalnie 200 słów), w którym uczestnik konkursu udowadnia tezę, iż planszówki i karcianki to wirus.
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem w terminie do dnia 25 marca 2018 r. do godz. 23.59 na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „konkurs Wirus”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl spośród osób, które uzasadnią tezę o której mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie są cztery egzemplarze gry Wirus! Każdy uczestnik może zdobyć nie więcej niż jeden egzemplarz.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony podcas audycji Przystanek Planszówka oraz w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, do dnia 27 marca.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także