Konkurs urodzinowy!

Autor:

Kategoria:

Ahoj! Pirat dobre serce ma i w Wasze łapy łajbę odda! Tak, jak zapowiadałem pirackiego słowa dotrzymałem. Tutaj konkurs urodzinowy odnajdziecie i nagrodę też odkryjecie. Zadanie jest proste. Poniżej macie plakat z 12 (bo blog ma już 12 miesięcy) kadłubami planszówkowych łajb pirackich, a Wy musicie odgadnąć nazwy wyłącznie 8 z nich (bo dlaczego inaczej skoro urodziny przypadały na 8 dzień stycznia) i przesłać mi mailem prawidłowe odpowiedzi na adres: piratnaplanszy@gmail.com

Odpowiedzi mają wyglądać w taki sposób: 1. tytuł gry, 3. tytuł gry itd. W tytule maila proszę pisać KONKURS KRYP. Proszę podpisywać maila z imienia i nazwiska abym swobodnie mógł ogłosić zwycięzcę, w innym przypadku żeglarz odpada. Maila proszę rozpoczynać od przywitania: Ahoj! , bo szczurów lądowych nie tolerujemy 😉 Regulaminów żadnych nie ma i to ja decyduję, czy ktoś wyrobił się w terminie i czy wszystko jest ok. itp. itd. tra la la. Agrr!


Zwycięzcę wylosuje Mały Pirat spośród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi w wyznaczonym terminie. Losowanie zostanie przeprowadzone w dniu 16.01.2013 r., a wyniki ogłoszone zostaną w dniu 17.01.2013 r. Ze zwycięzcą będę się kontaktował drogą mailową w dniu 17.01.2013 r.

Termin:
 
od teraz do wschodu słońca (godz. 8.00) dnia 16.01.2013 r. 
 
Adres email:
 
 
Ogłoszenie zwycięzcy:

17.01.2013 r. godz. 17.23 (jeśli moja busola dobrze czas wskaże)

PLAKAT


NAGRODA!

 

„7 smoków” – familijna gra karciana z pięknymi ilustracjami smoków. Łajba zwodowana w naszym kraju w końcówce  2012 r. przez wydawnictwo G3 PolandEgzemplarz otrzymany przeze mnie od wydawcy do zrecenzowania. Gra jest w stanie idealnym.
 
Nie marudzić, że konkurs jest zbyt prosty tylko zgłoszenia słać i na nagrodę czekać!
 
Beczka rumu dla Was wszystkich! Agrr!

 

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE