1919 The Noble Experiment- galeria postaci

0

W kwietniu pisaliśmy dla Was o projekcie gry karcianej 1919 The Noble Experiment, w której będziemy mogli wcielić się w bossów mafii aby w czasach amerykańskiej prohibicji ciężko pracować na rzecz wysuszonych miłośników ognistej wody 😉 Jeśli przez przypadek nie czytaliście tekstu, to zapraszam pod ten link abyście uzupełnili swoją wiedzę o co chodzi i jak wygląda mechanika.

Dzisiaj mamy dla Was kolejne informacje z frontu trwających prac. Po pierwsze gra doczekała się swojego profilu w serwisie Board Game Geek – 1919 The Noble Experiment, gdzie od razu trafiła na listę gier oczekiwanych przez Rahdo, a więc jednego z najbardziej znanych aktualnie recenzentów  gier planszowych na świecie 🙂 Miejmy nadzieję, że jeśli pudło z grą ujrzy już światło dzienne, to na kanale Rahdo Runs Through doczekamy się video recenzji. Warto więc śledzić profil gry na BGG do czego Was zachęcamy.

Po drugie i zdecydowanie bardziej przemawiające do męskiej wyobraźni, bo przecież jesteśmy wzrokowcami 🙂 , mamy dla Was paczkę z grafikami postaci, które będą reprezentować nasze interesy w grze. Pamiętajcie tylko, że grafiki nie są ostateczne, co oznacza, że kobiety mogą jeszcze poprawić fryzury i zmienić makijaż, a faceci hmm…zmienić giwery i napić się whisky w międzyczasie.

Zapraszamy do oglądania!