Bydgoszcz: 44 Noc Planszówek i spotkanie z gwiazdą

Autor:

Kategoria:

Wraz z Centrum Gier Pegaz mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników nocnego grania na  Noc Planszówek. 44 edycję imprezy sponsoruje liczba 7 oraz kolor czerwony….

44 NCGNoc Planszówek, to cykliczne wydarzenie organizowane przez Centrum Gier Pegaz, podczas którego zarówno początkujący jak i weterani hobby planszówkowego, mają okazję wspólnej zabawy do późnych godzin nocnych. 44 edycja odbędzie się 16 stycznia, a jej start planowany jest na godzinę 19:00. Przewidywany godzina zakończenia to 2:00. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjść tylko na część, gdyż formuła Nocy Gier jest bardzo otwarta. Do dyspozycji przybyłych udostępniana jest wypożyczalnia (kilkaset tytułów!), grono szczęśliwców ma szansę wyjść z cennymi upominkami. Na Nocy Planszówek pojawi się też… prawdziwa gwiazda! Gdyż 4 i 4…. = 7!

Podczas 44 Nocy Planszówek odbywać się będzie jedna z 77 premier gwiazdy wśród gier karcianych: Red 7. Zorganizowany zostanie turniej, a osoby które przybędą w 100% czerwonych ubraniach mogą liczyć na małe niespodzianki.

Bilety można nabyć w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6a w Bydgoszczy) lub bezpośrednio przed wydarzeniem (do wyczerpania puli miejsc).

Więcej szczegółów na plakacie oraz na stronie facebook wydarzenia.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także