Lubię Mleczko od Trefla – rozwiązanie konkursu

Autor:

Kategoria:

Nadszedł czas na rozwiązanie kolejnego konkursu. Dzisiaj mamy dla Was wyniki konkursu organizowanego wspólnie z Wydawnictwem Fabryka Kart Trefl-Kraków pn. „Lubię Mleczko od Trefla”.

Zadaniem konkursowym było wymyślenie dialogu pomiędzy dwoma meeplami ze zdjęcia konkursowego. Wbrew pozorom okazało się to być niełatwym wyzwaniem dla uczestników konkursu.

Po burzliwych dyskusjach, jury w składzie redakcji Przystanku Planszówka, wybrało trzy propozycje, których treść i nazwiska ich autorów publikujemy poniżej. Kolejność czysto przypadkowa 😉

Erwin Borkowskikokurs_trefl_mleczko1

Martyna Łobanowska

kokurs_trefl_mleczko2

Małgorzata Piotrowicz

kokurs_trefl_mleczko4

Do laureatów konkursu powędrują, ufundowane przez wydawnictwo Fabryka Kart Trefl-Kraków, talie kart tradycyjnych z grafikami autorstwa Andrzeja Mleczki.

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o przesłanie mailem adresu do wysyłki nagrody. Wszystkim, którzy podjęli konkursowe wyzwanie bardzo dziękujemy. Zachęcamy do zaglądania na Przystanku Planszówka, gdyż już w marcu pojawi się kolejny nietuzinkowy konkurs….

Fundatorem nagród w konkursie jest:

trefl fabryka kart

 

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także